Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Аватар или подпис?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Аватар или подпис? Empty
ПисанеЗаглавие: Аватар или подпис?   Аватар или подпис? EmptyВто Окт 02, 2007 8:04 am

Всеки пише кое повече му харесва аватара или подписа на предишня Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Аватар или подпис? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар или подпис?   Аватар или подпис? EmptyВто Окт 02, 2007 8:41 am

Тази игра е много хубава.Знам я от един форум,но там беше обсъждане на аватара и подписа на хората които са писали в темата.Но и тази е много готина.
Така... аватара ти много ми харесва,все пак е Рияна!А подписа е от песента Umbrella... не мога да преценя кое по ми харесва,като цяло профила ти е хубав king .Профилите в днешно време са си произведение на изкуството!!
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Аватар или подпис? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар или подпис?   Аватар или подпис? EmptyВто Окт 02, 2007 10:44 am

Харесва ми профила ти защото е съчетан а това в един профил най-много ми харесва всеки трябва да съчетава добре аватара с подписа Very Happy И авата и подписа ти са чудесни Wink
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Аватар или подпис? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар или подпис?   Аватар или подпис? EmptyПет Окт 05, 2007 8:12 am

Много ме радва новият ти профил!Много добре си съчетала аватар и подпис!Страхотен е!
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Аватар или подпис? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар или подпис?   Аватар или подпис? EmptyЧет Окт 18, 2007 8:03 pm

Новия ти подпис и аватар ми харесват, защото са много съчетани и най-вече изглеждат много стилни и червеното много хубаво контрастира на другите цветове Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Аватар или подпис? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар или подпис?   Аватар или подпис? EmptyСъб Окт 20, 2007 11:54 am

Мерси много!Този профил ми е временен,щото в другия форум бях с него и вече си го смених, пък искам да съм с един профил навсякъде.Този ще го оставя още малко и ще си сложа новия,който е по-хубав, пък и напоследък станах фенка на бялото и черното, а новия е в тази гама.Много ми харесва твоя профил,подписа е много добре направен,пък и харесвам Хилъри.Аватара много добре е изрязан и аз точно такива профили обичам.

btw,темичката е много свежарска и яка,една от любимите ми.Няма ли и другите да се включат?

Edit.Реших още сега да си го сменя, щото ми омръзна предишния.Този е по-хубав.

Edit 2.Мда, пак смяна. Не знам какво ми става напоследък, но не мога да търпя профил дълго време. Пък и предишния беше много депресарски. Не че този не е, но пък е по-стилен Rolling Eyes . Пък и текста в подписа е от песен на Аврил.
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
Sponsored content





Аватар или подпис? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар или подпис?   Аватар или подпис? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Аватар или подпис?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Free Zone :: Игри-
Идете на: