Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Хайде да си пишем!

Go down 
+4
MoNiCa_SaN_MiLlAn
!v3t0
Lady Dark
Music_Girl
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyЧет Окт 04, 2007 4:43 pm

Тука ще си пишеме, ще се запознаваме, ще обсъждаме кой какво е прави през деня Very Happy Хайде аз започвам да се представя казвам се Инна и съм от Севлиево на почти 15 съм още малко ми остава да ги направя, зоди стрелец съм и така очаквам да си пишем тук всички Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyЧет Окт 04, 2007 4:58 pm

Радвам се,че си имаме такава темичка.Надявам се Nomad69 да няма нищо против.
Така... аз се казвам Виктория и съм от Габрово,въпреки че допреди 4 години живях в Севлиево.Зодия Дева съм и скоро станах на 14.Не знам какво още да добавя... Приятно ми е да се запозная с всички от форума! Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
!v3t0
Admin
Admin
!v3t0


Брой мнения : 108
Age : 31
Registration date : 16.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyЧет Окт 04, 2007 5:43 pm

Айде и аз да се включа..Та Ивелина съм,15 ги правя след... около 4 месеца Laughing ,от Ловеч съм..Зодия Водолей,имам брат..Фенче на Кристина Агилера,Невенчето (ест)..Кристен Бел и още мн други.Любими сериали - Оne Tree Hill,Lost,Prison Break,The 4400,Veronica Mars,Hidden Palms и още има,ама .. ще ви ги спестя Embarassed Любим филм - Step up.

Ем,тва е най-важното за мене май...
Аааа,пропуснах,че след няколко дни си вземам коте cheers
Пхах,стига толкоз за мене Razz
Оо,забрайх скайп да си дам -> naley_4ever
Върнете се в началото Go down
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyЧет Окт 04, 2007 6:33 pm

Ее браво радвам се да се запозная и с двете ви много сте симпатични Very Happy Ми и аз много се кефя на Степ Ъп той ми е много любим обожавам Rihanna, Beyonce, Chris Brown и още има ама ме мързи да пиша Very Happy И да ви питам вие стачка имате ли?
Върнете се в началото Go down
!v3t0
Admin
Admin
!v3t0


Брой мнения : 108
Age : 31
Registration date : 16.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyЧет Окт 04, 2007 7:27 pm

Mда,ние почнахме (тъй де учителите) да стачкуват днес и цял ден си бях в нас.Лошото е,че не всички учители стачкуват и някои класове,както например една фр ходят за по 1 час...Доколкото разбрах и другата седмица ще продължаваме,но незнам колко е сигурно.. Smile Rihanna горе долу я харесвам,има 2-3 песни,които много харесвам.Бионсе и Крис Браун определено не са ми сред любимците,но и те имат поне по една песен,която харесвам Surprised

btw,ако някой ми е пратил пълномощно в скайп ще приемам чак утре сигурно,щото още сканирам и яко забива Razz
Върнете се в началото Go down
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyЧет Окт 04, 2007 7:36 pm

А пък ние стачкуваме вече цяла седмица и имам четири дена подред само по 1 час ама съм ходила само веднъж Very Happy Направо съм възмутена ако бяха поне 2 часа на ден бих отишла ама да се разкарвам за по 1 час на ден е безмисленно Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
!v3t0
Admin
Admin
!v3t0


Брой мнения : 108
Age : 31
Registration date : 16.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyЧет Окт 04, 2007 8:35 pm

Мда,адски е гадно,особенно,ако живееш по-далечко..Аз съм на 5 минути път и не ме бърка много (освен ставането Twisted Evil ) да ида до там,но за другите,които не са толкова близко... silent
Върнете се в началото Go down
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyЧет Окт 04, 2007 8:51 pm

Мойто даскало ми е на 15мин ако бързам а ако не бързам на 20 мин и направо откачам докъто стигна Mad
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПет Окт 05, 2007 7:49 am

Ние стачкуваме 2 седмици вече.И не е изобщо да не учим,а ходим за по един-два часа,които са или физическо,или музика,или рисуване.За рисуването съм доволна,но за тва физическо цяла седмица...И на връщане изкачвам един отвратителен баир...но това е най-прекия път.Още повече,че ще ни вземат от ваканцията(и то от коледната Crying or Very sad ) заради тия стачки. Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПет Окт 05, 2007 7:56 am

Сигурна ли си, че ще ни вземат от Коледната ваканция, защото аз чух, че ще ни вземат от пролетната Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПет Окт 05, 2007 8:02 am

Ми то още нищо не е сигурно,но се колебаят да ни земат от някоя ваканция,пък дали е пролетната или коледната не знам.Обаче гледат да ни прецакат възможно най-много,за да може учениците да намразят учителите.По-гадно ще е да ни вземат от коледната-ще се пръсна от яд ако се наложи ден-два след Нова година да ходя на училище. Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПет Окт 05, 2007 8:09 am

Да направо ще е ужасно Evil or Very Mad Много взеха да си позволяват тия учители не стига, че искат пари ами и от ваканциите да ни вземат кво сме винавни, че са бедни Laughing
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПет Окт 05, 2007 8:15 am

Да,от една страна си права,но от друга майка ми е учителка и ги разбирам.Но и тя не е съгласна с тази стачка,защото висят заключени всеки ден до четири часа и не правят нищо.Тъпо е,пък и нищо няма да постигнат Mad !
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
MoNiCa_SaN_MiLlAn
Звезда
Звезда
MoNiCa_SaN_MiLlAn


Брой мнения : 273
Age : 34
Localisation : DiMiTroVgRaD
Registration date : 11.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПет Окт 05, 2007 5:32 pm

Ние стачкуваме от самото начало на 100% и вече 2 седмици Very Happy Което само може да радва хора като мене които не питаят голяма любов към даскалото и още повече към класа ми Twisted Evil

Колкото до мене- аз се казвам Теодора и съм ви какичка на всичките май , щото след 6 месеца ставам на 18 Cool .Рожденият ми ден е на 22 април,т.е.Теле съм, и съм истинско Теле при тва.Обичам да слушам музика -може да се каже всякаква ,обичам и да си пея, но само на мен си, разбира сеSmile ...друго какво обичам -да гледам ТВ/филми.Любимите ми филми са "Точка на свързване","Грозна като смъртта","Флашданс","Изгубени в превода" и други.Обичам филми, драматични или с музика/танци.Обичам също да се рея из форуми,вечер да излизам...но най-много обичам нищо да не правя -е то не че не правя нищо, да речем че философствам по някви въпроси... Обичам котенцата :Р ей Иве,как ти завиждам,че ще си взимаш Crying or Very sad аз си имах две в квартала, но ги застреляха Sad
Еми ако искате, може и една снимчица да дам :
Хайде да си пишем! 4v
Върнете се в началото Go down
http://www.scarlett-fan.com
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПет Окт 05, 2007 11:25 pm

Ние ста4луваме от петака наи-накрая и наще се навиха да ста4куват!Laughing Макар 4е ж понеделник 6те ходя само за един 4ас щото оная тъпата по Информатика и Информациони технологии не ста4куваMad Twisted Evil Evil or Very Mad !!!И то за 2 4ас!

Аз се казвам Надежда,но мразя да ме нари4ат така(Надя или не6то от сорта става)на 15 съм у4а в Силистра и там живея.Спортувам джудо!И общо взето е тва.

От една страна харесвам тва 4е има ста4ка,но от друга страна не!!
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyСъб Окт 06, 2007 9:10 pm

В понеделник на даскало ли сте?Аз незнам
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyНед Окт 07, 2007 7:55 am

Аз не съм... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПон Окт 08, 2007 8:45 pm

И аз все още съм в стачка и сега ме нямаше събота и неделя бах на Бълкана беше много хубаво Laughing
Върнете се в началото Go down
thebest
Новаче
Новаче
thebest


Брой мнения : 21
Age : 37
Localisation : Silistra
Registration date : 21.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyВто Окт 09, 2007 7:45 pm

Аз съм Даниела. От Силистра съм. На 20г. Сега съм във Варна и уча в Икономическия университет - специалност Счетоводство и контрол.
Обичам да правя уеб страници, нещо , което ме научи моята класна в 11клас, бях профил информатика. Аз си имам компютър и в Силистра и във Варна и си имам и интернет. Така, че пиша и от двете места. За момента съм във Варна, но се прибирам на около две седмици и в Силистра. Обичам да слушам музика и да гледам сериали. Любимите ми изплнители са Невена /естествено/, Джъстин, Westlife, Blue, Бритни. Любимият ми сериал е Трима братя , три сестри.
Това е от мен засега. Кратко и ясно. sunny
Върнете се в началото Go down
http://www.danielce.hit.bg
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyСря Окт 10, 2007 1:35 pm

Приятно ми е да се запознаем Дани Very Happy
Върнете се в началото Go down
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyСря Окт 10, 2007 3:51 pm

И аз сам от Силистра.Супер и ти си от там!Само 4е аз 9 клас!
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyСря Окт 10, 2007 4:10 pm

мале сега 4ух по новините ,4е може да ни занулят годината!Тва възможно ли е? affraid дано не!
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyСря Окт 10, 2007 4:17 pm

nadi_girl написа:
мале сега 4ух по новините ,4е може да ни занулят годината!Тва възможно ли е? affraid дано не!
Не,не мисля!Спокойно,чак дотам няма да се стигне. Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
D.e.S.
Новаче
Новаче
D.e.S.


Брой мнения : 29
Registration date : 08.10.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyСря Окт 10, 2007 11:27 pm

Защо не спя?
Боже, и сама почнах да си говоря... Laughing
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! EmptyПет Окт 12, 2007 1:02 pm

Леле,и в понеделник няма да учим!Отиде ни ваканцията! affraid
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
Sponsored content





Хайде да си пишем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хайде да си пишем!   Хайде да си пишем! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хайде да си пишем!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: FreeStyle :: FreeZone-
Идете на: