Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 RQ: Списания!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyПет Авг 10, 2007 5:25 am

Някой ако има от списание "На кафе" с Невена - моля да го качи! bounce
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyСъб Авг 18, 2007 9:02 am

Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyСъб Авг 18, 2007 10:04 am

Мерси много! Държа да отбележа, че писах до списание "На Кафе" и те дадоха съгласието си! cheers
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyНед Авг 19, 2007 10:54 pm

Едва ли някой ще се учуди на информацията, че Невена пее от малка. Още повече, че е от музикантско семейство. „Когато тя беше малка, постоянно идваше с мен по кръчми и ресторанти - спомня си баща й Цветан, който е професионален музикант.
- На шест години хвана микрофона за първи път.”
Любовта с микрофона обаче не била от пръв поглед, защото малката Невена се разплакала безутешно след първото си участие и хвърлила микрофона на земята. Причина - чувала гласа си твърде силен и висок и се уплашила. Слава Богу, травмата била бързичко излекувана и момичето свикнало със силата и красотата на гласа си. Баща й на дълго и широко изброява конкурсите, на които тя от малка обирала овации и награди. По онова време той написал за нея песента „Молитва за теб”. Парчето се оказало печелившо при всичките им съвместни участия. Чак днес обаче набира широка популярност. Намерило се някой да го качи в Интернет веднага, след като Невена влязла в "Music Idol-a. Сега там е, дето се вика, на хевиротация (да живее телевизията!).
Без да иска, таткото на Невена разкрива, че едно от парчетата, които дъщеря му ще изпълни на финала е на Кристина Ангилера. Било парче, с което тя от няколко години се явява на конкурси и все жъне голям успех . Иначе Цветан твърди, че голямата „виновница” за професионалната ориентация на щерка му е не друг, а самата Глория. „Винаги много е харесвала Глория-разказва господин Цонев -Глория беше кумир за нея и ми трябваше време да я накарам да заобича и друг тип музика.”
Днес хубавицата много други изпълнители и стилове. От Марая Кери и Уитни Хюстан до големите ни народни певици и сериозен автентичен фолклор.
Майката на Невена - Мария, също имала музикантска дарба като млада и дори пеела в известен хор . Ориентирала се обаче в художествената сфера. По нейните стъпки тръгнал и баткото на Невена - Калоян, който учи във Велико Търново дизайн.Причината Мария да загърби била в смъртта на нейния баща. Това трагично събитие разклатило на времето иначе уверените й стъпки в тази насока.
Цветан казва , че Невена също е много чувствителна и деликатна. „Тя беше и е добро дете, милостиво. Обича много мама и тати, обича много животните. Никога няма да смаже мравка или друго живо същество.”
Дали обича и някой мъж обаче ? Родителят е твърде дискретен по въпроса. Според него в момента Невена е отдадена само на “Music Idol”.
Разкрива, че в началото на предаването имало скучай, в който била обидена и наранена. Не знае кой го е сторил но Невена с прибрала разплакана у дома и плакала дълго.Успокоили я и й дали дали сили да продължи напред. Друга нейна опора в шоуто била Илияна. Дори в момента отпадналата певица агитирала цяло Дряново да гласува за дъщеря му.
Самият Цветан и близките на Невена няма да правят в четвъртък (07.06.2007 г.) по-специална организация в гласуването. С тази задача се е заел по-властимащ човек, а именно кметът на техния град Севлиево. Той бил организирал видеостената, на която целият град са се събере и да гледа последните стъпки на съгражданката си в звездното шоу. Учителката на Невена по история пък сформирала фен клуб, към който всеки ден се присламчват все повече почитатели и обожатели. „Голяма чест ни оказа кмета, защото заедно с колегите му дадоха на Невена почетен знак за гражданин на Севлиево, гордее се таткото на възможната победителка в “Music Idol”. Но най-вече от всичко Цветан се надява детето му да спечели надпреварата. „Финалът е на 7-и а на другия ден аз навършвам 50 години - просълзява се той. - Победата й ще най-големият подарък за мен.”











Всички права запазени @ 2007 - 2008

tova e nevena v spisanie kai klub !!dano vi e haresalo!!
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyНед Авг 19, 2007 10:57 pm

tva edno intervu na nevena!!



Честита победа! Очакваше ли я и как се чувстваш след нея?

Няма да си кривя душата и да кажа че не съм я очаквала, но не съм изключвала варианта Теодор да е на първо място. Всъщност, бях много напрегната през цялото време.

Сега ще те водят в Лондон, влизаш в голямата машина - договори, продуценти... как ще се справиш?

Хм.. на ниво. Нямам голям избор.

Кой те накара да изпееш Уитни Хюстън с такъв забавен аранжимент?

Никой не ме е карал насила. Аз съм за новите неща, за шоуто, да става купон и щом трябва да правим шоу, значи правим шоу.

Доста интересно се получи песента...

Страшно интересно стана и се съмнявам, че някой е очаквал подобно нещо.

Сега евентуално ще започнат много сериозно да те продуцират и вероятно ще се опитат да ти наложат определен стил. Ти ще се довериш ли на продуцентите или ще налагаш свой собствен?

Мисля, че за да вървят нещата, трябва да има разбирателство от всички страни. Аз знам горе-долу в каква насока ще е музиката, която ще пея. Трябва да направя подбор от няколко неща, но определено ще дам мнението си по въпроса.

А в каква музикална посока смяташ да поемеш?

Поп. Модерна поп музика.

А поп с етно мотиви не точно поп фолк, просто модерна съвременна музика с етно мотиви?

Аз много обичам етно мотивите и етно музиката. Не говоря за поп фолк. Много харесвам осъвремените интерпретации на фолк музиката. Дали ще стане - не знам, но бих го направила без проблем.

Как си представяше живота преди Мюзик айдъл музика, учене или професия?

Представях си го свързан с музиката. Въпреки че уча и че съм студент, и уча нещо съвсем различно от музика маркетинг, аз винаги съм си представяла че ще се занимавам с музика.

Затова се записах да следвам задочно, за да мога да отделям на музиката повече време. Никога не съм се отказвала от тази идея, а Мюзик айдъл дойде точно навреме, точно в момент, в който чувствах, че трябва да се реализирам по някакъв начин. Беше крайно време да ми се случи нещо такова.

Пробва ли да се реализираш в Стар академи?

Не. Не звучеше като за мен. Формата там не ми харесваше. Не искам да влзиам в една къща и да следят личния ми живот постоянно. Искам да запазя някои неща за себе си. Мюзик айдъл просто ни представя като млади хора, които искат да покажат много, но не всичко.

Готова ли си сега да жертваш абсолютно всичко за музикалната си кариера? Личен живот и кариера?

Личния си живот не бих го жертвала. Образованието, дори да остане на заден план, не бих го зарязала. Твърдо решена съм да го завърша.

Феновете нападат ли те вече с неприлични предложения?

Засега не съм излизала много навън. Още не мога да си дам сметка колко съм известна, защото не съм се срещала с хората. Явно интересът е голям, това показа снощи финалът и вотът.

Абе, има ухажори, но не са подходящи много.

Ти си млада и хубава, ще те видим ли на корицата на някое мъжко списание?

Надявам се, защо не? Би било добре като идея.

Верно?! Веднага си готова да се снимаш гола?

А, чак гола - не. Зависи до каква степен разголена. Засега имам някакви граници. След време може и да нямам, по принцип съм иноватор, може и да се разкрепостя. Но не давам гаранции за нищо в това отношение.

Би ли си сложила силикон някой ден?

В момента не ми е нужен силикон. Някой ден, когато възрастта ми напредне, живот и здраве, е нормално да си сложа. Няма нищо лошо в това една жена да иска и да изглежда добре. Ако е в рамките на нормалното, няма проблем.

Вярно ли е, че си свалила 10 килограма по време на шоуто?

Не, свалих ги преди Мюзик айдъл. Дойдох отслабнала в Мюзик айдъл.

Шоуто ли те стимулира да отслабнеш?

Не, аз преди да знам, че ще има Мюзик айдъл, отслабнах - просто заради мен, за лично удовлетворение, за лично спокойствие и самочувствие. И увереност най-вече.

Как постигна този резултат?

С много воля, с много глад. Глад в началото, де. После по два пъти на ден - салатки. Не съм тренирала нещо специално, но се движех доста, не се заседявах на едно място. За жалост, не съм много спортна натура, но възнамерявам скоро и това да се промени.

В Айдъла не ви ли принудиха да тренирате яко?

Не. Никой не ни е задължавал. Всеки по собствено желание можеше да ходи, когато поиска.

С какво победи всички останали? Не казвай, че е късмет, защото имаше доста категорична преднина?

Каквато съм по принцип, такава съм и на сцената. Не слагам маски, държа се естествено и нормално, уверена съм в себе си, което според мен е много важно, защото човек трябва наистина да е уверен в себе си, за да му проличи.
Опитвам се, доколкото мога, да се вмествам във всички стилове и дори да не ства перфектно, си личи старанието. Доста хора ми казаха, че съм много телегенична и имам излъчване, аз лично не го предполагах. Не знам, сигурно са тези неща. Хората ще кажат.

Има ли някоя песен, която много искаше да изпееш, но не можа?

Аз моята песен я изпях в Мюзик айдъл , "данъова мама" това е бавна, невероятно красива песен. Бях сигурна, че няма да ми се отдаде възможност да я изпълня, но в един момент дойде задачата с хоровете. Понеже горе-долу мога да пея народно пеене, на мен се падна огромната чест да изпея тази песен.

Каква музика слушаш вкъщи?

Харесвам Deep Purple, Rainbow, Майкъл Болтън, Enigma... харесвам ретро музика страшно много.

А от българската музика?

Харесвам по-скоро естрадата, по-старото поколение. Георги Христов ми е любимият изпълнител. От жените е Лили Иванова шапка й свалям на тази жена. От по-новите - Каризма и Графа.

Ти по-танцувални песни ли предпочиташ или по-бавни и чувствени?

Нагласата ми е да пея бавни песни. Така повече мога да изявя емоциите си, мога да дам душа на песента.

Не се ли виждаш в стил Бритни Спиърс?

Ами-и-и... Не.
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyПон Авг 20, 2007 9:58 am

Мерси мерси... I love you
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyНед Сеп 02, 2007 12:48 pm

Ако може рецептата на Невена в списание "Апетитно"! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
louloudia
Новаче
Новаче
louloudia


Брой мнения : 22
Registration date : 05.09.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyЧет Сеп 06, 2007 6:54 pm

Ето едно интервю от Cosmopolitan (съжалявам, че не е сканирано добре):

RQ: Списания! Img0002fu6.th RQ: Списания! Imgom8.th RQ: Списания! Img0001wu2.th
Върнете се в началото Go down
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyЧет Сеп 06, 2007 7:06 pm

louloudia написа:
Ето едно интервю от Cosmopolitan (съжалявам, че не е сканирано добре):
Мерси много!
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
louloudia
Новаче
Новаче
louloudia


Брой мнения : 22
Registration date : 05.09.2007

RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! EmptyЧет Сеп 06, 2007 7:07 pm

За нищо Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





RQ: Списания! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RQ: Списания!   RQ: Списания! Empty

Върнете се в началото Go down
 
RQ: Списания!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Links & Requests-
Идете на: