Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Да не ограбваме Невена!

Go down 
+5
mishelchi
valer
nadi_girl
MoNiCa_SaN_MiLlAn
Nomad69
9 posters
АвторСъобщение
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyПет Авг 10, 2007 3:27 pm

www.nevenatsoneva.free.bg призовава всички фенове на Невена да си купят нейния албум или да го свалят легално от интернет!
Всички ние, феновете на Невена, харесваме нейните песни и много се радваме за излизането на албума й, но опцията за 2 и 3 ще се осъществи само ако първият и албум е успешен (с други думи да има високи печалби). Surprised Е, това няма да е възможно ако всички ние си дръпнем нелегално албума й! Ние определяме бъдещето на Невена като звезда. Истинските фенове ще си купят албума й! Ти истински фен ли си? Wink
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
MoNiCa_SaN_MiLlAn
Звезда
Звезда
MoNiCa_SaN_MiLlAn


Брой мнения : 273
Age : 34
Localisation : DiMiTroVgRaD
Registration date : 11.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyВто Авг 14, 2007 1:10 pm

Nomad69 написа:
www.nevenatsoneva.free.bg призовава всички фенове на Невена да си купят нейния албум или да го свалят легално от интернет!
Всички ние, феновете на Невена, харесваме нейните песни и много се радваме за излизането на албума й, но опцията за 2 и 3 ще се осъществи само ако първият и албум е успешен (с други думи да има високи печалби). Surprised Е, това няма да е възможно ако всички ние си дръпнем нелегално албума й! Ние определяме бъдещето на Невена като звезда. Истинските фенове ще си купят албума й! Ти истински фен ли си? Wink
Отдавна е практика певците в България,независимо в какъв стил,да се изхранват от участия.Ако песните на Невена станат хитове-а това зависи от авторите, от нея и от продуцентите,тя ще има участия и ще има интерес към нея.А за албума е ясно,че ще бъде масово свалян от нета,важното е да е по-достъпен и песните да се слушат.Аз много се радвам,че тука в нашия град от няколко коли вече чувам да си надуват "Жестока",и всички около мен ги кефи песента.Значи е успяла да стане хит Smile Също и "Молитва за теб" съм чувала от съседния блок Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.scarlett-fan.com
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyВто Авг 14, 2007 1:41 pm

Това, че Невена става все по - известна може само да ни радва! Но много ми е интересно как ли са я приели в Стара Загора на турнето. pale
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
MoNiCa_SaN_MiLlAn
Звезда
Звезда
MoNiCa_SaN_MiLlAn


Брой мнения : 273
Age : 34
Localisation : DiMiTroVgRaD
Registration date : 11.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyЧет Авг 16, 2007 2:00 pm

Не знам,аз щях да ходя там,но не успях.Заради Теодор ли го казваш?
Върнете се в началото Go down
http://www.scarlett-fan.com
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyВто Авг 21, 2007 4:56 pm

не съм била на торнето но със сигорност знам как са я приели там.и то есттествено че дибре!!Невена има фенове в цяла България то е ясно на всички защото Невена е номер 1!!
flower I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyНед Сеп 02, 2007 9:06 am

От къде сте се сдобили с парчето "Молитва за теб" и знаете ли новата песен за Несебър ще влиза ли в албума й Smile Smile Question Question А някой да си е купувал списанието "Апетитно" ,защото в него щеше да има диетата на Невена за отслабване ??????Моля пуснете ми я lol! lol!
Върнете се в началото Go down
mishelchi
Напредващ
Напредващ
mishelchi


Брой мнения : 62
Registration date : 04.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyНед Сеп 02, 2007 9:25 am

молитва за теб я има доста отдавна в нета и аз си драпнах още преди Невена да иде в МА потърси я и ще я намериш а за диетата нз... Smile
Върнете се в началото Go down
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyНед Сеп 02, 2007 12:00 pm

valer написа:
От къде сте се сдобили с парчето "Молитва за теб" и знаете ли новата песен за Несебър ще влиза ли в албума й Smile Smile Question Question А някой да си е купувал списанието "Апетитно" ,защото в него щеше да има диетата на Невена за отслабване ??????Моля пуснете ми я lol! lol!
Песента няма да влиза в албума (по непотвърдени данни), а за диетата - ще се опитам да я намерв! Wink
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
mishelchi
Напредващ
Напредващ
mishelchi


Брой мнения : 62
Registration date : 04.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyНед Сеп 02, 2007 12:08 pm

това за Молитва за теб дето не са позволили на Невена да участва във конкурса е мн гадно все пак песента е достойна да се бори и според мен е трябвало да я пуснат... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyНед Сеп 02, 2007 12:14 pm

mishelchi написа:
това за Молитва за теб дето не са позволили на Невена да участва във конкурса е мн гадно все пак песента е достойна да се бори и според мен е трябвало да я пуснат... Evil or Very Mad
Да така е, но темата все пак не е за това - така че моля ви създавайте нови теми, ако искате да споделите нещо! Нали mishelchi? tongue
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
louloudia
Новаче
Новаче
louloudia


Брой мнения : 22
Registration date : 05.09.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyЧет Сеп 06, 2007 5:49 pm

Аз съм решила да си го купя, а не да тегля песните от интернет. И мисля, че всеки истински фен трябва да направи същото. Smile
Върнете се в началото Go down
miranda
Напредващ
Напредващ
miranda


Брой мнения : 51
Age : 30
Registration date : 01.09.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyСъб Сеп 08, 2007 6:00 am

Аз винаги си купувам албумите на любимите ми изпълнители и този път няма да направя иэключение.Ще го купя.
Върнете се в началото Go down
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyПон Сеп 24, 2007 8:57 am

Предлагам да попитаме екипа на Слави дали ще помага на Невена ако албумът е неуспешен Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
thebest
Новаче
Новаче
thebest


Брой мнения : 21
Age : 37
Localisation : Silistra
Registration date : 21.09.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyПон Сеп 24, 2007 12:20 pm

Аз също си купувам албумите на изпълнителите , които харесвам. А те са доста скъпи в сравнение с албумите на българските изпълнители. ЗА Невена - ами ще си дам парите, за да слушам с радост и удоволствие нейните песни. Плюс това в оригиналните дискове има и благодарности към феновете и снимки, които няма да изпусна.
Истинските фенове купуват оригинала. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.danielce.hit.bg
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyСря Окт 24, 2007 6:58 pm

Пишете като мине концерта и качете каквото снимате моля SmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyСря Окт 24, 2007 7:09 pm

Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyЧет Окт 25, 2007 7:32 am

Ха, това е новата й песен! Много ми хареса! И аз бях на концерта и Невена пя страхотно! Браво,че си направил клипче, наистина е Жестоко!
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyСъб Окт 27, 2007 8:13 am

Какво стана с концерта на 24-ти и ще излезе ли албума до края на месеца??? tongue bounce bounce
Върнете се в началото Go down
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyСъб Окт 27, 2007 8:19 am

Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyСъб Окт 27, 2007 11:04 am

valer написа:
Какво стана с концерта на 24-ти и ще излезе ли албума до края на месеца??? tongue bounce bounce
Ми за концерта не знам, защото не можах да отида, но за албума мисля, че до края на другата седмица ще излезе. Но това е мое мнение или по-скоро желание.Btw много хубави клипчета (:
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyНед Окт 28, 2007 11:15 am

Попитайте бащата на Невена бре хора Idea Idea
Върнете се в началото Go down
Lady Dark
Звезда
Звезда
Lady Dark


Брой мнения : 308
Age : 30
Localisation : Габрово
Registration date : 17.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyНед Окт 28, 2007 11:40 am

valer написа:
Попитайте бащата на Невена бре хора Idea Idea
Той вече е напуснал. Но още ходи в училището. Можете и да го хванете, ако стачката свърши скоро.
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com/
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyПон Окт 29, 2007 8:12 pm

Питайте пресаташето за датата на излизането на алпумът
Върнете се в началото Go down
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyЧет Ное 01, 2007 4:29 pm

Хора, днес е 1-ви ноември питайте някой кога най-после ще излезе този албум...и още нещо днес от 20 часа Бтв ще дават концерта на Слави от Стара загора 2007 SmileSmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
valer
Новаче
Новаче



Брой мнения : 20
Registration date : 23.08.2007

Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! EmptyСря Ное 07, 2007 9:28 am

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Да не ограбваме Невена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не ограбваме Невена!   Да не ограбваме Невена! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Да не ограбваме Невена!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Фенове-
Идете на: