Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?

Go down 
+6
nelin4eto
miranda
MoNiCa_SaN_MiLlAn
!v3t0
Nomad69
nadi_girl
10 posters

Слушате ли поп фолк?
1.Да!
Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Vote_lcap42%Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Vote_rcap
 42% [ 5 ]
2.Не!
Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Vote_lcap58%Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Vote_rcap
 58% [ 7 ]
Общо гласове : 12
 

АвторСъобщение
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyСря Авг 22, 2007 7:23 am

Ще се надявам да пишете: защо харесвате поп фолка и защо не?
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyСря Авг 22, 2007 7:26 am

Ас гласувах с Да защото Преслава ми е една от любимите певици и аз лично много я харесвам!Е разбира се много харесвам и Невена.
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
Nomad69
Admin
Admin
Nomad69


Брой мнения : 394
Registration date : 03.05.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyСря Авг 22, 2007 1:22 pm

Ми не слушам ПопФолк, защото смятам, че има по стойностна музика (и защото смятам,че повечето от творчеството на тези изпълнители е крадено - кавърите имам в предвит)
Върнете се в началото Go down
http://nevenatsoneva.free.bg
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyПет Авг 24, 2007 6:24 am

Да така е определено е така!Но за мен Преслава е най-добрта в този стил музика!
I love you I love you I love you flower
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
!v3t0
Admin
Admin
!v3t0


Брой мнения : 108
Age : 31
Registration date : 16.08.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyПет Авг 24, 2007 12:37 pm

Мне,не слушам.Тая "музика" я слушах преди 4 години Laughing Преди 3 я намразих...Преслави,нз си кви,не ги знам и не ми и трябва Laughing
Върнете се в началото Go down
MoNiCa_SaN_MiLlAn
Звезда
Звезда
MoNiCa_SaN_MiLlAn


Брой мнения : 273
Age : 34
Localisation : DiMiTroVgRaD
Registration date : 11.08.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyНед Авг 26, 2007 10:09 am

Напоследък почти не.Особено тея най-новите песни Evil or Very Mad Все пак гласувах Да ,защото ми харесват някои песни, но почти само стари.
Върнете се в началото Go down
http://www.scarlett-fan.com
miranda
Напредващ
Напредващ
miranda


Брой мнения : 51
Age : 30
Registration date : 01.09.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyПон Сеп 03, 2007 9:17 am

Да.Защото ми харесва.
Върнете се в началото Go down
nelin4eto
Напредващ
Напредващ
nelin4eto


Брой мнения : 112
Registration date : 18.08.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyПон Сеп 03, 2007 6:39 pm

И аз харесвам някой стари песни, но въпреки това гласувах с НЕ, защото тези новите много ме дразнят(и песните, и певиците). С мнго тъпи текстове пък и тези "барбите", дето ми се подмятят ме нервират страшно много!!!
Върнете се в началото Go down
Leave^Me^Alone
Новаче
Новаче
Leave^Me^Alone


Брой мнения : 13
Age : 31
Localisation : Sevlievo
Registration date : 03.05.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyНед Сеп 23, 2007 5:50 pm

мне не слушам..просто това е крадена музика за мен и не е стойностна!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.metalistik.piczo.com
Music_Girl
Звезда
Звезда
Music_Girl


Брой мнения : 183
Age : 31
Registration date : 30.09.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyНед Сеп 30, 2007 4:08 pm

Аз писах Да, но не пълно, защото аз слушам само някои които наистина ми харесват, но не е музиката което слушам постоянно просто ми харесва за купони поп фолка е идеален Laughing
Върнете се в началото Go down
nadi_girl
Звезда
Звезда
nadi_girl


Брой мнения : 221
Age : 31
Registration date : 08.08.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyСря Окт 17, 2007 10:11 am

Аз напоследак не слушам много поп фолк!Защото не ми харесва!Не прааят ве4е хубави песни!
Върнете се в началото Go down
http://www.gabisurvivor.forumi.bg
obi4am_plamen_patov
Новаче
Новаче
obi4am_plamen_patov


Брой мнения : 37
Registration date : 24.10.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyНед Окт 28, 2007 7:30 am

тоя стил е най-проклетия от всички-не слушам ЧАЛГА!!!
Върнете се в началото Go down
yoanased
Новаче
Новаче
yoanased


Брой мнения : 6
Age : 30
Registration date : 04.11.2007

Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? EmptyПет Ное 09, 2007 9:05 pm

Пфффф Laughing Laughing Laughing Laughing ! Та това музика ли е? Laughing УУУУУ за ЧАЛГАТА! Тези които не слушат друга музика ( говоря за истинската музика) значи нищо НЕ РАЗБИРАТ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?   Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Слушате ли поп фолк?Ако да защо и ако не пак защо?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: FreeStyle :: Българска музика-
Идете на: